Hakkımızda

Maxi Logistics; entegre lojistik hizmetleri, ulusal ve ulusararası taşımanın her alanında kusursuz hizmet verme amacı ile İstanbul Merkez ve Tekirdağ Çorlu şubesinde yapılanmış bulunmaktadır.

Uluslararası kara, hava, deniz ve demiryolu nakliye organizasyonu, depolama, yurtiçi dağıtım, elleçleme ve gümrükleme hizmetleri sunarak firmalara özel lojistik çözümler üreten, sektörün önde gelen isimlerinden biri olma yolunda ilerlemekteyiz. %100 yerli sermaye yapısı olan ve hizmette kalite odaklı bir anlayış ile servis veren firmadır. Müşterilerimizi, çalısanlarımızı ve tedarikçilerimizi mutlu etmek bizim esas görevlerimizdendir. Bu amacla kurmuş olduğumuz firmamız amaçlarına ulaşmakta cok hızlı bir şekilde yol almaktadır.

Bizler MAXI olarak, müşterilerimize güvenilir, üstün kaliteli ve artı değeri olan hizmetler vermeye, rekabet güçlerini artırmaya, sosyal ve fiziksel çevreyi özenle korumaya, çalışanlarımızın gurur duyduğu bir şirket olmaya kararlıyız.Kalite Politikamız

- Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyip, yayılmasını sağlamak.

- Sektörde ‘’uzman firma’’ olarak algılanmak.

- Yönetim destekli toplam kalite eğitim faaliyetlerini sürdürmek, personelin kişisel gelişimini mesleki ve 1kurumsal olarak takip etmek.

- Kusursuz bir sekilde müşteri memnuniyetini sağlamak ve devamlılığını arttırmak.Kurumsal Değerlerimiz

- İnsana ve çevreye saygı,

- Yaratıcı ve yenilikçi olmak

- Ticari etiklik

- Müşteri memnuniyetinin her daim ön planda olması

- Çalısma arkadaslarımızın memnuniyeti

- Kusursuz is akışı

Belgelerimiz