Lojistik Çözümler

Gümrükleme

Maxi Logistics, tedarik zincirinin kritik ve yüksek derecede uzmanlık gerektiren adımlarından biri olan “gümrükleme” hizmetini Maxi kalitesi ile müşterilerine sunmaktadır. Ülkemizde gümrük uygulama ve mevzuatlarının sıkça güncellenmektedir. Diğer ülkelerle kıyaslandığında daha katı kurallara sahip olmakta ve bu nedenle de yüksek düzeyde uzmanlık gerektirmektedir.Maxi Gümrükleme, kanunlara uygunluk ve hız konusunda iddiasını tecrübeli ekibi ile birleştiriyor. Her müşterinin sektörüne, mevzuatına, operasyonel ihtiyaçlarına özelleştirilmiş çözümler üretiyor ve müşterisine ona ait bir gümrükleme departmanı kadar senkronize hale geliyor. Konusu ile ilgili her hususu müşterisinden önce düşünüp önererek, müşterisinin sadece kendi işine konsantre olmasını sağlıyor.

Güçlü finansal yapısı ile tüm dış ticaret işlemlerinde gerektiğinde her türlü finansal desteği de sağlayabilecek olan Maxi Gümrük; dış ticaret işlemleri ile ilgili olarak gerekli tüm izin ve belgelerin alınmasından, dahil de işleme izin belgesi, yatırım teşvik belgelerinin çıkartılması ve her türlü gümrükleme hizmetinin anında verilmesine, ithalatta döviz kapamalarının yapılmasına kadar geniş bir yelpazeye yayılan hizmetleriyle her zaman yanınızdadır.

Proje Taşımaları

Maxi Logistics tecrübe birikimi ve yetişmiş uzman personeli ile tüm proje taşımalarınızda stratejik çözüm ortağınız olarak hizmetinizdedir. Proje talepleriniz uzman ekibimiz tarafından gerekli fizibilite ve teknik incelemelerden geçirildikten sonra, projeniz için size en uygun taşıma ve diğer lojistik hizmetler fiyatı sunulur.

Tedarik Zincir Yönetimi

Yenilikci tedarik zincir modellerini gercek yasamdan pratik deneyimle birlestiriyoruz. sonuç olarak size yardımcı olacak, iş düzensizliğinize çözüm yaratacak, gelişen ihtiyaçlarınıza yardımcı olacak dinamik ve esnek bir tedarik zinciri olusturuyoruz. Geliştirdiğimiz lojistik projelerini optimum maliyetle sunuyor, "JIT - Just in Time" hizmet anlayışıyla gerçekleştirerek, müşterilerimiz için zaman, hız ve maliyet avantajı sağlamayı hedefliyoruz.

Depo ve Dağıtım Merkezi Çözümleri

Yeni ürün yönetimi, iade ve promosyon ürün yönetimi, kalite kontrol, sipariş hazırlama, etiketleme, ambalajlama ve paketleme operasyonları, yönetmekte olduğumuz süreçler ve efektif dagıtım kanallarımız sayesinde kontrolü elinizde tutarak verimliliğinizi arttıracagınız projeler, beraberce yaratabiliriz.